Genel Müdür’ün Mesajı

Erdoğan Özen
Genel Müdür

1994 yılından beri faktoring sektöründe hizmet veren Şirketimiz, sektöre, ekonomimizin dinamosu durumundaki KOBİ'lere, verdiği desteklerle, ülke ekonomisine katkılarını sürdürürken, 165 kişilik çalışan kadrosu ile ciddi bir istihdam da yaratmaktadır.

Özellikle faaliyetlerini sürdürürken çeşitli nedenlerle bankalardan finansman temininde zorluklarla karşılaşan KOBİ'lerimiz, bankalara sunamadıkları, aslında önemli bir değer olan vadeli alacaklarını faktoring şirketleri aracılığıyla nakde çevirerek işlerini döndürme olanaklarına kavuşmakta, ciddi dar boğazlara düşmekten kurtularak, hem finansman desteği hem tahsil takip hizmeti almak suretiyle iş verimlerini de artırmaktadırlar.

Şirketimiz 2014 yıl sonunda ulaştığı 1.359 milyon TL ciro ve 441 milyon TL plasman ile sektörün çok üzerinde bir performans göstererek, sektörünün yükselen yıldızı olmuştur. 2015 yıl sonu itibarıyla 1.700 milyon TL ciro ve 522 milyon TL plasman ile yeni bir sıçrama yapan şirketimiz, 2016 yılı sonu itibarıyla 1.791 milyon TL ciro ve 614 milyon TL plasman ile sektörün önde gelen şirketleri arasında yerini almışıtr. 2017 yılı sonu itibarıyla 2.313 milyon TL ciro ve 812 milyon TL plasman ile yükselişini sürdürmüştür. 2018 yılında piyasalardaki gelişmelerden dolayı 2.199 milyon TL ciro ve 547 milyon TL plasman seviyesinde gerçekleşmiştir. 2019 yılında bir önceki yılın olumsuz etkisinden kurtularak 2.358 milyon TL ciro ve 834 milyon TL plasman seviyesinde gerçekleşmiştir


42.000 kayıtlı müşteri portföyüne sahip olan Çağdaş Faktoring, riski tabana yayma konusunda da son derece başarılı olmuştur.

Para piyasalarında likidite sıkıntısının ciddi bir beklentiye dönüştüğü önümüzdeki zamanlarda da şirketimiz kalifiye elemanları ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile KOBİ'lerimize güven vermeye, ekonomimize katkı sağlamaya devam edecektir.


ÇAĞRI MERKEZİ
444 18 80
SİZE EN YAKIN
NEREDEYİZ?
BAŞVURU YAPMAK İÇİN... İŞLEM EVRAKLARI FAKTORİNG NEDİR?
BİZDEN HABERLER
Powered by Tayburn

PDF dosyası içeriğini görüntülemek ve yazıcı çıktısını almak için Acrobat Reader yazılımı gereklidir.
Acrobat Reader Yazılımını İndir